محل تبلیغات شما
سلام

سال نو مبارک 

امیدوارم امسال پر از شادی و شور و نشاط برای همه باشه. پر از خیر و برکت و رسیدن به اهداف و آرزوهای خوب خوب و اتفاقای مثبت تو زندگی همه 

ان شاءالله

با اومدن 97 زندگی مشترک ما هم 3 ساله میشه و میریم تو چهارمین سال زندگی!

و همینقدر زود و تند و سریع داریم رد میشیم از همه خاطراتمون. گوشه وبلاگ نوشته بودم  " اینجا دفتر خاطرات من و همسر عزيزمه :)
مینویسم تا قدر لحظه های عشقولانه ای که داریم رو بدونم
مینویسم واسه آینده. واسه روزایی که قراره پر از شادی باشه واسمون
مینویسم تا بعدها اگه یه روزی خسته شدم و از پا افتادم با خوندن خاطراتمون جون بگیرم
مینویسم از عشق این روزامون. از خاطراتمون "

واقعا همینطور شد برام. بعد سه چهار سال ، خاطرات اون زمان رو که خوندم پر شدم از احساسات خوب و ناب. پر از حس شیرینی دلچسب دوران عقد و نامزدی و دوستی. و چقدر افسوس ننوشتن خاطرات این سه سال رو خوردم. و چقدر خوشحال که فقط خاطرات خوب رو نوشتم. خاطرات بد رو نباید نوشت. اگه بمونه و ثبت بشه پررنگ میشه. تلخیش می مونه و کهنگیش اذیت میکنه. ولی خاطرات خوب باید ثبت بشه. با خوندن این همه خاطره شیرین دوباره جون گرفتم. اون روز فقط لبخند رو لبم بود. فقط خوبی می دیدم. و شب بعدش هم به پاداش اون همه حس خوب یه خاطره دونفره دلچسب دیگه به زندگیم اضافه شد

کاش میشد دوباره مثل قبل نوشت. مثل قبل دور هم جمع شد و با کلی انرژی مثبت تر رفت جلو .

امسال سال مهمیه برامون. برای هر دومون. اگه خدا بخواد هم میخوایم خونه دار بشیم و هم اگه خدا بخواد برای سه یا چهار نفره شدن خانوادمون قدمی برداریم.

96 خوب بود. بهتر از سالهای قبل . همسری شرکت ثبت کرد و تو دفترش مشغول شد. ماشین خریدیم. برای خرید خونه اقدام کردیم. خواهرشوهر ازدواج کرد. خواهرم دانشگاه قبول شد. زیارت مشهد نصیبم شد. بعد 15 سال زیارت قم و جمکران نصیبم شد. شغل در خانه نصیبم شد. خیاطیم بهتر شد.

و خود خودم. خوب بود برام. جلوتر از 95 بودم در بعضی موارد. در بعضی موارد هم عقب تر. دید بازتری پیدا کردم ولی هنوز خیلی کار دارم تا بشم اونی که دلم میخواد (خدایا این کمال طلبی را از ما دور بگردان. آمین)

باید بیشتر و بیشتر و بیشتر تلاش کنم. 

تلاش

تلاش 

تلاش

رسیدن به اهداف فقط با نوشتن و نگاه کردن بهشون میسر نمیشه. باید قدمی برداشت و عمل کرد.

ان شاءالله همه به حاجت دلشون و به اهدافشون تو 97 برسن 

180 ღ اندر جریانات خرید خونه 5

179 ღ ای حرمت ملجا درماندگان...

178 ღ اندر جریانات خرید خونه 4 و اوضاع مملکتم و حال این روزای خودم

سال ,خاطرات ,هم ,رو ,فقط ,تو ,پر از ,نصیبم شد ,شد و ,و بیشتر ,ثبت بشه

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

www.M.R.E خرید گوشی دست دوم