محل تبلیغات شما
سلام مرداد عزییییییزم 

ماه تولدمه باید یکم تحویلش بگیرم 

برنامه مرداد داره همونی میشه که همیشه دوست داشتم  خدایا شکرت 

شنبه و دوشنبه و چهارشنبه صبح میرم باشگاه و این دو جلسه ای که رفتم واقعا خوب بود. انرژی گرفتم. ولی تمووووووم عضلاتم مخصوصا شکمم گرفته. به حدی که میخندم دردم میاد 

برنامه ای که برای خودم در نظر گرفتم فعلا اینه اگه خدا بخواد :

شنبه : آشپزخونه - تمرین حفظ قرآن - باشگاه - خیاطی

یکشنبه : اتاقها - خوندن زبان - خیاطی

دوشنبه : پذیرایی - تمرین حفظ قرآن - باشگاه - یادگیری مهارتهای کامپیوتری ( قراره همسر بگه چی یاد بگیرم. و اندروید و افتر افکت تو برنام هست که ادامه بدمشون. نصفه موندن. ان شاءالله )

سه شنبه : سرویس بهداشتی و حمام - خوندن زبان -کار پشتیبانی - رسیدگی پوستی - شام خونه مادرشوهر

چهارشنبه : جاروی کلی و گردگیری و پله - تمرین حفظ قرآن - باشگاه - یادگیری مهارتهای کامپیوتری

پنج شنبه : خوندن زبان - درست کردن غذای جدید یا کیک و یه کار همسر پسند در رابطه با شکم 

جمعه :  استراحت و خوش گذارنی و خونه مادرم

عاشق برنامه ریزی کردنم من .  ان شاءالله که عمل بشود. 

ما بینش خیلی کارای ریز و درشت هست که باید انجام بشه ها. ولی خوب فعلا اصلش اینه.

احتمالا هفته آینده دوستامو دعوت کنم خونمون. دور همی داریم هر دوماه خونه یکی میریم.خوبه خوش میگذره  با بچه هاشون حدود ده نفر میشیم  خدا رحم کنه. خونمون کوچیک شده و همسر همش میگه جا میشن؟ میگم نگران نباش دوستامن. تعارف ندارم باهاشون 

جمعه ناهار خونه مادر بودیم. خواهر بزرگه باهام اومد و یکی دوروز موند پیشم. یکم خیاطی کردیم و یکشنبه شام آبجی دومی که خیلی وقته ماشین خریده مادر و خواهر کوچیکه رو برداشت و اومدن شام خوردیم و بعد شام رفتن  خوبه که خواهر دارم. خداروشکر  

180 ღ اندر جریانات خرید خونه 5

179 ღ ای حرمت ملجا درماندگان...

178 ღ اندر جریانات خرید خونه 4 و اوضاع مملکتم و حال این روزای خودم

باشگاه ,شام ,خونه ,خوندن ,زبان ,همسر ,حفظ قرآن ,خوندن زبان ,قرآن باشگاه ,یادگیری مهارتهای ,ای که ,یادگیری مهارتهای کامپیوتری ,باشگاه یادگیری مهارتهای ,قرآن باشگاه یادگیری

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Cycloid Gearboxes